Держкомтелерадіо оштрафував чотирьох підприємців у Харкові за розповсюдження російських книжок

Штрафи розміром понад 37 тис. грн накладено на фізичних осіб-підприємців

library.ua

У Харкові Держкомтелерадіо спільно з СБУ під час здійснення перевірок щодо незаконної реалізації книжок з Росії без дозвільних документів оштрафував чотирьох підприємців. Про це повідомила прес-служба Держкомтелерадіо.

Штрафи розміром 37 тис. 230 грн накладено на фізичних осіб-підприємців Журавльову І. М., Кудя О. Я., Наумову О. І. та Шевченко В. М.

Книжки, які розповсюджували без дозвільних документів, вилучено з обігу.

Новини за темою: Держкомтелерадіо розширив список книг, не рекомендованих для ввезення в Україну

Загалом станом на 10 жовтня уповноваженими посадовими особами Держкомтелерадіо складено 21 протокол про накладення адміністративно-господарських штрафів. Загальна сума штрафних санкцій становить 781 тис. 830 грн. Незаконно ввезену видавничу продукцію вилучено з обігу.

Новини за темою: Держкомтелерадіо не пустив до України п'ять пропагандистських книг з РФ

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту", згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

Як повідомлялося, раніше Держкомтелерадіо оштрафував підприємця з "Петрівки" за нелегальне розповсюдження російських книг.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів