Держкомтелерадіо не пустив до України п'ять пропагандистських книг з РФ

Під заборону потрапили роботи Дар'ї Дезомбре і Тетяни Устинової

Фото з відкритих джерел

Держкомтелерадіо відмовив у видачі дозволів на ввезення з території РФ п'яти книжок, в яких присутні ознаки антиукраїнської пропаганди, фальсифікується історія і нав'язуються імперські ідеологічні доктрини держави-агресора. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, відмовлено у наданні дозволу на ввезення двох детективних романів - Дар'ї Дезомбре і Тетяни Устинової, в яких героїзуються силові структури країни-агресора.

Новини за темою: Держкомтелерадіо розширив список книг, не рекомендованих для ввезення в Україну

Імпортери видавничої продукції не отримали дозвіл на ввезення книги "Все, що повинен знати кожен освічений хлопчик" московського видавництва АСТ, в якій нав'язують ідеї "русского мира", пропагуються імперські геополітичні доктрини, які передбачають об'єднання народів навколо держави-агресора.

Також відмовили у ввезенні п'яти тисяч примірників книги Александрова "Велика книга нумерології", в якій фальсифікується історія України, а окрема глава присвячена президенту РФ Володимиру Путіну.

Новини за темою: Не для дітей: 5 книг, які свого часу було заборонено

Відмовлено у видачі дозволу на ввезення десяти тисяч примірників книги Андрія Філімонова "Пуголовок і святі". Книга містить образливі висловлювання на адресу українців.

У загальному комітет надав 71 відмову у видачі дозволів на ввезення 264 тис. 500 примірників видань антиукраїнського змісту.

Новини за темою: Держкомтелерадіо вніс ще 9 російських книг до списку видань, не рекомендованих для ввезення до України

У той же час Держкомтелерадіо видав дозволи на ввезення 21 тис. 678 назв видавничої продукції, серед якої переважає світова, європейська та російська класика, світові бестселери, дитяча література.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів