Держфінмоніторинг РФ заблокував переказ коштів на рахунок Павла Гриба, якого тримають у СІЗО, - батько

Ігор Гриб зазначає, що за власні кошти Павло купував життєво необхідні ліки, продукти харчування та питну воду

Ігор Гриб

Держфінмоніторинг Російської Федерації заблокував переказ коштів на рахунок заарештованого в Росії українця Павла Гриба, через що він тепер не має можливості купувати собі необхідні ліки і чисту питну воду. Про це на сторінці в Facebook повідомляє його батько Ігор Гриб.

"Довго ми вимагали від адміністрації СІЗО дозволити Павлу купувати (за власні кошти) життєво необхідні ліки та продукти харчування. І ось новий "хід" російської сторони. Така інформація отримана за підсумками відвідування Павла в СІЗО-5 г. Краснодар українськими консулами минулого тижня… Інше слово, як знущання важко підібрати. Як витримає хворий організм, після 9,5 місяців утримання, відсутність ліків та звичайної чистої питної води (продається в СІЗО) - не відомо", - написав Гриб.

Нагадаємо, 28 квітня Жовтневий райсуд у російському Краснодарі продовжив українському політв'язню Павлу Грибу термін утримання в СІЗО ще на два місяці - до 4 липня. Батько політв'язня Ігор Гриб зазначив, що за час перебування в СІЗО у його сина значно погіршився зір.

Раніше Ігор Гриб заявив, що на Павла Гриба посилили психологічний тиск в російському СІЗО. Повідомлялося, що український політв'язень Павло Гриб страждає від портальної гіпертензії і потребує щоденного прийому спеціальних ліків, ЄСПЛ кілька разів просив Росію надати інформацію про його стан здоров'я. З відповідною вимогою неодноразово виступала і українська сторона. В РФ відповідали, що в українця Гриба немає проблем зі здоров'ям.

Павло Гриб є сином колишнього українського прикордонника Ігоря Гриба. 25 серпня 19-річного Павла Гриба, який поїхав в Гомель (Білорусь) на зустріч зі знайомою, затримали російські спецслужби. Представники захисту приїхали в слідчий ізолятор ФСБ в Краснодарі, де знаходиться Павло Гриб, однак їх до затриманого не пустили.

Як повідомлялося, влада РФ підозрює Павла Гриба в підготовці теракту у школі Сочі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів