Державіаслужба здійснить повну технічну ревізію літаків, залучених до регулярних перевезень

Це стало відомо після того, як представники відомства обговорили з керівниками авіакомпаній ситуацію щодо масових затримок рейсів

Открытый источник

Державна авіаційна служба протягом найближчих двох тижнів проведе повну технічну ревізію літаків, залучених до регулярних перевезень. Про це на брифінгу сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Ми маємо забезпечити надійний безпековий рівень і рівень комфорту. З цією метою протягом найближчих двох тижнів державна авіаційна служба проведе повну технічну ревізію тих літаків, які використовуються насамперед на регулярних перевезеннях, і прошу нікого не ображатися, якщо деякі з них будуть визнані такими, що не відповідають належному технічному стану, якщо недоліки не буде усунуто", - сказав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що зі столичного аеропорту "Київ" не літають літаки авіакомпанії "Браво", де від суботи затримують рейси і кілька тисяч туристів не можуть вилетіти, зокрема до Анталії та Батумі.

Авіакомпанія "Браво" пояснює, що скасування рейсів, унаслідок чого в аеропортах "застрягли" сотні туристів, пов'язано з боргом туроператора у 25 млн грн.

У Bravo Airways повідомили, що переліт туристів з Тунісу до України буде здійснюватися за рахунок авіаперевізника.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що компанії, які спричинили туристичний колапс, повинні за це відповісти.

Сьогодні, 3 липня, Державна авіаційна служба України обговорила з керівниками авіакомпаній ситуацію щодо масових затримок рейсів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів