Депутат Бундестагу закликала до негайного розслідування трагедії в Одесі 2 травня

Інге Хьогер вважає, що трагедія 2 травня 2014 року в Одесі не розслідується, а до думки жертв та їхніх родичів ніхто не прислухається

Член парламенту Федеративної Республіки Німеччина Інге Хьогер закликала до негайного розслідування трагедії в Одесі 2 травня 2014 року. Про це вона написала у колонці свого персонального веб-сайту.

Інге Хьогер вважає, що трагедія 2 травня 2014 року в Одесі не розслідується, а до думки родичів жертв ніхто не прислухається.

"Я знаходжу це шокуючим і тому підтримую розслідування справи на основі Римського статуту Міжнародного кримінального суду, що має юрисдикцію щодо злочинів проти людяності", - зазначила депутат Бундестагу.

Хьогер вважає, що "принцип неприпустимість відсутності покарання за масові порушення прав людини лежить в серці європейських демократичних стандартів і є обов'язковою вимогою до всіх держав, що прагнуть до партнерства з ЄС".

Політик здивована, що після більш, ніж двох років ніхто з винних не був покараний. "Важливо, щоб Європейські інституції продовжили чинити тиск на уряд України, щоб він нарешті провів це розслідування, як і розслідування загибелі людей на Майдані в січні-лютому 2014 року", - додала депутат Бундестагу.

"У цьому зв'язку не може не викликати підозр те, що парламент України, що уникає ратифікації Римського статуту, визнав юрисдикцію Міжнародного кримінального суду щодо подій на Майдані, але не зробив того ж самого відносно Одеської трагедії. Таке вибіркове застосування міжнародного правосуддя викликає виправдане засудження", - підкреслила політик.

Хьогер закликала парламент і уряд України провести об'єктивне розслідування злочинів на Майдані та в Одесі, а також ратифікувати Римський статут, відкриваючи можливість для Міжнародного кримінального суду допомогти у відновленні справедливості по обох справах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів