Денісова просить російського омбудсмена перевірити умови тримання Кольченка через погіршення здоров'я

Український омбудсмен зазначила, що Кольченко дуже ослаб, став втрачати свідомість, його вага за час голодування знизилася до 54 кг

Людмила Денісова З відкритих джерел

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова просить російського омбудсмена Тетяну Москалькову перевірити умови тримання засудженого Олександра Кольченка через погіршення його здоров'я. Про це йдеться в повідомленні її прес-служби.

"У зв'язку з цим уповноважений Людмила Денісова просить омбудсмена РФ Тетяну Москалькову особисто перевірити умови тримання і можливість надання Олександру Кольченку медичної допомоги", - сказано в повідомленні.

Денісова зазначає, що Кольченко дуже ослаб, став втрачати свідомість, його вага за час голодування знизилася до 54 кг.

Нагадаємо, що сьогодні Кольченко припинив голодування, оголошене 31 травня, вимагаючи звільнення Олега Сенцова. Сенцов своєю чергою почав голодування 14 травня, вимагаючи звільнення всіх 64 українських політичних в'язнів у Росії.

Кольченко і Сенцов були затримані спецслужбами РФ у травні 2014 року в Криму. Їх звинуватили в організації терактів на півострові. Влітку 2015 року Кольченко був засуджений до 10 років колонії суворого режиму, Сенцов - до 20 років. Обидва заперечують свою провину.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів