День садових гномів: У мережі з'явилося свято на честь знаменитих персонажів

У Google вирішили, що смиренний садовий гном заслуговує того, щоб про нього говорили, тому сьогоднішній інтерактивний doodle присвячено саме йому

CTV News

Від знаменитих сучасних представників політики і культури до відомих історичних персонажів користувачі Google звикли щодня дізнаватися з нових Doodle, сьогодні ж пошукова система присвятила день - садовим гномам. 

Для багатьох користувачів традиція інтерактивної гри або статті у верхній частині головної сторінки Google - це те, на що можна розраховувати, але тема 10 червня може здивувати багатьох. Компанія вирішила присвятити цілий день садовим гномам.

Керівники в Google вирішили, що смиренний садовий гном заслуговує того, щоб про нього говорили.

"Гноми вперше з'явилися в Анатолії в 13-го столітті, а потім з'явилися в Італії в 16 столітті", - повідомляють автори нового doodle. - Сучасний же садовий гном стався з Німеччини в 19 столітті".

Незвичайний акцент на садових гномів - це не перший випадок, коли Google повеселився з крихітними фігурками. Два роки тому в рамках першоквітневого жарту креативні уми компанії заявили, що вони запускають нову послугу Google Gnome.

День садових гномів Google

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів