ДБР офіційно почне працювати з 27 листопада

У цей день 295 слідчих відомства приймуть присягу, серед них 102 слідчих центрального апарату і 193 слідчих територіальних управлінь ДБР

Фото з відкритих джерел

Державне бюро розслідувань (ДБР) офіційно починає свою роботу з 27 листопада. Про це йдеться у повідомленні директора зазначеного відомства Романа Труби, опублікованому в офіційному урядовому виданні "Урядовий кур'єр".

"Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повідомляє про початок діяльності Державного бюро розслідувань з 27 листопада 2018 року як центрального органу виконавчої влади, який здійснює правоохоронну діяльність з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції", - зазначено в ньому.

соцсети

Як зауважується на сторінці ДБР у Facebook, в цей день 295 слідчих приймуть присягу і негайно стануть до виконання своїх обов'язків.

Серед них буде призначено 102 слідчих центрального апарату і 193 слідчих територіальних управлінь ДБР.

У центральному апараті та територіальних управліннях сформовані слідчі підрозділи за трьома напрямками: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; розслідування злочинів, скоєних співробітниками правоохоронних органів і в сфері правосуддя; розслідування військових злочинів.

Раніше повідомлялося, що директором територіального управління ДБР в Києві на відкритому конкурсі обраний Руслан Марчук.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів