Данилюк пояснив, чому написав листа послам G7

Серед причин Данилюк назвав загрозу прогресу реформи ДФС

Цензор.нет

Міністр фінансів Олександр Данилюк розповів, чому написав листа послам G7, повідомляє "Європейська правда". 

"Цього листа я написав для того, що поінформувати послів про ризики ситуації для системи державних фінансів, а також про загрозу прогресу реформи ДФС. Коли виникають ризики такого рівня, посли мають про це знати. Я написав листа, щоб не виникло підстав для будь-якої дезінформації ", - заявив Данилюк.

"Я просто вже вичерпав всі інші механізми", - додав він.

За словами міністра, посли дуже стурбовані.

"Вся підтримка від міжнародних фінансових інститутів, яку Україна отримала і продовжує отримувати, насправді тримається на тому, що в складі уряду є професійний фінансовий блок", - підкреслив міністр фінансів.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк надіслав листа послам G7, в якому пояснив причини розбіжностей із прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зокрема, в листі описано ситуацію з небажанням Гройсмана призначити заступником Данилюка Яну Бугримову.

Як повідомлялося, 23 травня, на засіданні Кабінету міністрів виникла сварка між міністром фінансів Олександром Данилюком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Причиною стала вимога голови Мінфіну призначити йому ще одного заступника. Згідно з поясненнями Данилюка, він не може без нього нормально працювати. 

На це Гройсман запропонував міністру звільнитися, після чого Данилюк пішов із залу засідання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів