Данилюк пояснив, чому написав листа послам G7

Серед причин Данилюк назвав загрозу прогресу реформи ДФС

Міністр фінансів Олександр Данилюк розповів, чому написав листа послам G7, повідомляє "Європейська правда". 

"Цього листа я написав для того, що поінформувати послів про ризики ситуації для системи державних фінансів, а також про загрозу прогресу реформи ДФС. Коли виникають ризики такого рівня, посли мають про це знати. Я написав листа, щоб не виникло підстав для будь-якої дезінформації ", - заявив Данилюк.

"Я просто вже вичерпав всі інші механізми", - додав він.

За словами міністра, посли дуже стурбовані.

"Вся підтримка від міжнародних фінансових інститутів, яку Україна отримала і продовжує отримувати, насправді тримається на тому, що в складі уряду є професійний фінансовий блок", - підкреслив міністр фінансів.

Нагадаємо, міністр фінансів Олександр Данилюк надіслав листа послам G7, в якому пояснив причини розбіжностей із прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зокрема, в листі описано ситуацію з небажанням Гройсмана призначити заступником Данилюка Яну Бугримову.

Як повідомлялося, 23 травня, на засіданні Кабінету міністрів виникла сварка між міністром фінансів Олександром Данилюком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. Причиною стала вимога голови Мінфіну призначити йому ще одного заступника. Згідно з поясненнями Данилюка, він не може без нього нормально працювати. 

На це Гройсман запропонував міністру звільнитися, після чого Данилюк пішов із залу засідання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...