Дані із супутника: У Криму спостерігається зменшення рослинності

Упродовж останніх двох місяців індекс знизився до найнижчої позначки

Дані про стан рослинності у Криму за 2018 рік МінВПО

У Криму спостерігається значне погіршення стану рослинності. Про це свідчать дані космічної зйомки, передає прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

На сайті українського міністерства оприлюднили дані, отримані за допомогою супутникових знімків, зроблені в 2016 і 2018 рр., які підтверджують значне зменшення рослинності на півострові.

"За даними дистанційного зондування встановлено, що протягом двох років індекс NDVI, що використовується для кількісної оцінки рослинного покриву, в деяких частинах АР Крим знизився до найнижчої позначки 0,3. Всього в червні 2018 р.. порівняно з аналогічним періодом 2016 р., зниження значення загального індексу NDVI на території АР Крим становило 23%. Загальне зниження кількості опадів у 2018 році (порівняно з попередніми роками) також негативно вплинуло на стан рослинності на півострові", – йдеться у повідомленні.

Дані про стан рослинності у Криму за 2016 рік МінВПО

У червні було оголошено режим надзвичайної ситуації через посуху в Красногвардійському, Нижньогірському, Первомайському та Радянському районах Криму.

10 липня стало відомо, що через посуху також потерпають Джанкойський і Ленінський райони.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після анексії Криму Росією в 2014 році постачання води на півострів припинили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів