Чиновники заощадили на розмітці, тепер хочуть заробити на асфальті, – “Наш край”

На думку співголови партії "Наш край", косметичні зміни можна запроваджувати тільки після того, як буде наведено лад на дорогах

"Реформи" щодо зменшення ширини смуг на дорогах ніхто не побачить, а статистика ДТП зросте. Про це заявив сьогодні співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак, повідомляє прес-служба.

За його словами, сьогодні чиновники хочуть заощадити на асфальті, але їхні реформи ніхто не побачить.

"Перед тим, як звужувати смуги, їх взагалі потрібно намалювати на всіх дорогах. З 1 вересня ширина смуги на дорогах нібито складе 3-3,25 метра замість чинних 3,5-3,7. Але чиновники вже заощадили на фарбі, тепер хочуть економити на асфальті. Тобто їхні "реформи" ніхто не побачить, а ось статистика ДТП зросте", – зазначив Олександр Мазурчак

Він нагадав про щорічне зростання кількості аварій на українських дорогах.

"У минулому році сталося 163 тис. ДТП, у позаминулому – 159 тис. Чиновники впевнені, що зменшення ширини смуг вплине на свідомість водіїв і вони стануть обережніше їздити там, де нова розмітка все ж з'явиться. Але це призведе до збільшення ДТП: Зміни не враховують реальний стан доріг – численні ями, через що водії постійно маневрують, відсутні попереджувальні знаки і розмітка", – зазначив Олександр Мазурчак.

На думку співголови партії "Наш край", косметичні зміни можна вводити тільки після того, як буде наведено лад на дорогах.

"Уряд повинен почати комплексно вирішувати питання безпеки дорожнього руху та боротися з корупцією при будівництві доріг. Спочатку європейські дороги, а вже після цього – зміни в знаках та розмітці", – резюмував Олександр Мазурчак.

Як відомо, з 1 вересня набувають чинності зміни до Державних будівельних норм – дорожні смуги будуть 3-3,25 м.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів