Чернігів
Цензор.нет

У Чернігові співробітники управління захисту економіки обласного управління Національної поліції викрили посадових осіб міської ради та керівників однієї з компаній у привласненні бюджетних коштів при проведенні державних закупівель. Про це повідомила речник Департаменту захисту економіки НПУ Наталя Калиновська, передає Wind.ck.

"Згідно з умовами договору, на рахунок компанії було отримано понад 1,8 мільйона гривень за виконану роботу згідно з поданими актами, хоча фактично роботи виконано не було. Таким чином чиновники міськради та посадові особи компанії внесли недостовірні дані в акти виконаних робіт", - розповіла Калиновська.

Вона також зазначила, що в міськраді та за місцями проживання фігурантів розслідування було проведено низку обшуків. У даний час розслідування кримінального провадження триває.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК, було встановлено, що за результатами проведення тендерних торгів між одним із управлінь міськради в особі його начальника з керівником компанії був укладений договір на будівництво дитячого садка-ясел на загальну суму 31 мільйон гривень.