Четвертий випадок захворювання на дифтерію виявлено у Чернігівській області

У Ніжинському районі 11-річного хлопчика шпиталізували із набряком шиї та підозрою на дифтерію

Фото з відкритих джерел

В Україні виявлено вже четвертий в Україні випадок захворювання на дифтерію, цього разу в Чернігівській області. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

До Центральної районної лікарні Ніжинського району сьогодні госпіталізовано 11-річного хлопчика із набряком шиї та підозрою на дифтерію. Дитина хворіла вдома протягом 5 днів, йдеться у повідомленні.

За інформацією МОЗ, хлопчику ввели протидифтерійну сироватку, його стан важкий, зараз він знаходиться в реанімації. Найближчим часом постраждалий буде доставлений в обласну реанімацію. 

“МОЗ рекомендує якнайшвидше зробити необхідні щеплення проти дифтерії. Якісна та безпечна вакцина є в усіх регіонах України, і надається безоплатно як для дітей, так і для дорослих. В Україні достатня кількість вакцин та протидифтерійних сироваток, вони є у наявності в усіх областях”, - інформує Міністерство охорони здоров’я.

Нагадаємо, 10 липня 2018 року було зареєстровано третій випадок захворюваності на дифтерію. Захворів підліток 15 років у Київській області, діагноз підтверджено лабораторно. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів