Четверта криза, яка супроводжується відмовою органів, може початися у Сенцова в будь-який момент, - адвокат

Захист політв'язня не впевнений, що найближчим часом вдасться звільнити Сенцова

Олег Сенцов Радіо Свобода

Четверта криза, яка супроводжується відмовою внутрішніх органів, може початися в українського політв'язня Олега Сенцова в будь-який момент. Про це в ефірі "Радіо Крим.Реалії" повідомив адвокат режисера Дмитро Дінзе.

"Лікарі кажуть, що четверта криза може настати залежно від індивідуальних особливостей людського організму. Тобто, у кожної людини по-різному. Вона може початися завтра, вона може початися через тиждень або через місяць. Тому ніхто не дає прогнозів. У деяких вже на третій кризі може бути відмова органів", - зазначив він.

При цьому Дінзе нагадав, що перша криза у Сенцова була, коли він входив у голодування, друга -  коли знаходився безпосередньо в лікарняній палаті.

"Десь приблизно два тижні тому пішла третя криза. Третя криза затяжна. Це коли затухають певні біологічні особливості людини. Вони проявляються в тому, що у нього погано працює серце, печінка, нирки, в інших внутрішніх органах проявляється анемія, не виділяється гемоглобін", - зазначив адвокат.

За його словами, погіршенню стану здоров'я Сенцова сприяла також спека - у палаті було +40 градусів і провітрювання не давало належного ефекту.

На питання ведучого про можливі перспективи звільнення Сенцова, або ж інших українських політв'язнів в Росії після сьогоднішньої зустрічі президента Франції Емануеля Макрона і президента РФ Володимира Путіна, Дінзе відповів, що це мало ймовірно.

"З огляду на те, як себе веде Москалькова, я сумніваюся що ми будемо приходити до адекватного розвитку подій", - резюмував він.

Нагадаємо, напередодні Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова надіслала українському омбудсмену Людмилі Денісовій фотографії українського політв'язня Олега Сенцова. За її словами, Сенцов активний, ходить дивитися телевізор, читає книги, пише щось час від часу.

Раніше Сенцов написав сестрі, що "кінець близький, і це не про звільнення". Він майже не встає з ліжка. Після цього Денісова заявила, що Україна готова обговорювати будь-які умови обміну Сенцова.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів