Черновецького викликають на допит до ГПУ

Колишнього київського міського голову Леоніда Черновецького викликають на допит в Генеральну прокуратуру як свідка. Також повістку отримав його син - Степан

Леонід Черновецькій Facebook

Колишнього київського міського голову Леоніда Черновецького і його сина Степана викликають на допит в Генеральну прокуратуру України. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Гр-н Черновецький, 25.11.1951 року, згідно з вимогами ст. 133, 135 Вам необхідно з'явитися 17.07.2018 року о 10 год. 00 хв. в кабінет №1106 будівлі Генеральної прокуратури України до слідчого групи слідчих Генеральної прокуратури України Лукащук C. B., за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 для участі в допиті у кримінальному провадженні №12013220540000400 в якості свідка", - йдеться в повідомленні.

Також повістку отримав син Черновецького Степан.

Зазначимо, що кримінальне провадження стосується правопорушень, скоєних, за версією слідства, посадовими особами Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства економіки та Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", що завдало державі збитків у розмірі 2,2 млрд гривень в період з березня 2010 року по лютий 2014 року.

Нагадаємо, 14 липня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру колишньому міському голові Києва Леоніду Черновецькому у зловживанні владою або службовим становищем. При цьому сам Черновецький, коментуючи телеканалу "112 Україна" підозру ГПУ, заявив: "Це новела, і той слідчий, який підписав таку постанову, обов'язково разом з Луценком потрапить за це до в'язниці".

25 липня слідчі Генеральної прокуратури України отримали дозвіл суду на затримання колишнього мера Черновецького для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Сам Черновецький заявляв, що не ховається від слідства.

Зазначимо, що наразі Леонід Черновецький перебуває у Грузії, де є лідером партії "За щасливу Грузію". За повідомленнями ЗМІ, він також отримав грузинське громадянство.

 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів