Чернівці з висоти пташиного польоту: ролик 112.ua про перлину Буковини

Мальовниче старовинне місто на заході України зняли з квадрокоптера

112.ua

Серія роликів про найкрасивіші міста країни на офіційному Youtube-каналі "112 Україна" поповнилася новою відеопрогулянкою. Цього разу з висоти пташиного польоту можна розглянути буковинські Чернівці.

В кадрі з'являється безліч пам'яток старовинного міста – центральні вулиці зі збереженим архітектурним ансамблем, готичні і барокові храми, Соборна площа, парк Реформації і, звичайно ж, знаменитий Чернівецький національний університет.

"Продовжуємо серію відео з квадрокоптера містом Чернівці. Вперше в документах він згадується як "Чорне місто" на рубежі XIV-XV століть. Найвідоміші архітектурні пам'ятки з'явилися у XIX ст. Обличчям Чернівців є резиденція буковинських митрополитів. Не знали? Але ж саме тут зараз розміщений Чернівецький національний університет", - нагадують автори ролика.

Нагадаємо, в серії роликів про українські міста вже є розповідь про Київ, Львів, а також про Одесу, Харків, Дніпро, Миколаїв, Вінницю, Івано-Франківськ та Запоріжжя. У відео про столицю, крім перлин міської архітектури, показані головні зелені зони в період весняного цвітіння. Ролик про Львів розкриває таємниці архітектурної скульптури, яку неможливо розгледіти під час традиційних екскурсій, а тільки з висоти пташиного польоту. В сюжеті про Одесу вся увага авторів прикута до красот головного курортного міста з багатою історією. Відео з Харкова відкриває глядачеві приголомшливу панораму найбільшої в Європі площі Свободи і першого радянського хмарочоса. Повітряна відеопрогулянка по Дніпру демонструє дивовижне поєднання старовини, сучасності та величі головної річки України на одній з найбільш мальовничих її ділянок. Екскурсія Миколаєвом демонструє місто корабелів, яке стоїть на трьох річках, що впадають в море, а Вінниця у своїй історії зачаровує затишком. Івано-Франківськ радує пейзажами гармонійної старовинної міської забудови. Запоріжжя заворожує поєднанням дбайливо відновленої козацької старовини з сучасною архітектурою.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів