Через військовї дії діти на сході України позбавлені тепла, турботи, дитинства і навіть нормального побуту, - Невінчанний

Через військові дії і збройний конфлікт діти на сході України позбавлені тепла, турботи, дитинства і навіть нормального побуту. Таку думку у зв'язку з Днем захисту дітей, який відзначають сьогодні, телеканалу "112 Україна" висловив депутат Миколаївської облради Максим Невінчанний.

"Це дуже важливий день, і, звичайно ж, потрібно пам'ятати про дітей не лише 1 червня", - вважає він. Невінчанний переконаний, що дорослі зобов'язані передавати дітям традиції та попередні знання: "Вкладати в них свою освіту, виховання, то яке вклали нам батьки".

"Сьогодні, на жаль, на Сході, ви бачите, що відбувається, військові дії, озброєний конфлікт і для сьогоднішніх дітей там, на Сході, - вони позбавлені і тепла, і турботи, і дитинства, і будь-якого нормального побуту", - сказав Невінчанний.

Він впевнений, що на мирній території України необхідно вкладати якомога більше у розвиток і становлення дітей. "Сьогодні, ми розуміємо, що не тільки наше майбутнє, це по суті, ми є, ми ті, які зросли. Все, що ми вкладемо, природно, надалі й пожнемо", - нагадує він.

Сьогодні, 1 червня, в Україні і ще близько 60 країнах світу відзначають День захисту дітей.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів