150-кілометрова ділянка українського кордону з Угорщиною є "приватною", - Матіос

Він збирається доповісти про це Луценко

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі "112 Україна". 30.03.2017 112.ua

150 кілометрів українського кордону з Угорщиною є "приватними" і являють собою звичайні земельні ділянки. Про це в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі "112 Україна" заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

За словами Матіоса, ділянка кордону з Угорщиною на Закарпатті фактично знаходиться в приватних руках, а прикордонники не мають повноцінного доступу до неї.

"Так, фактично 150 км – це земельні ділянки, які 2 га селищна рада наділила місцевих жителів. Після цього вони були закумульовані в окремо взятих руках, вибудована комунікація і там кластери взагалі "гуляйполівських" часів. Коли барон, кажуть у циган, хтось каже староста або старший на території керує осередком цих людей, які екзальтовано дивляться на руку "дающу" їм", - заявив він.

Новини за темою: Клімкін щодо скандалу з Угорщиною: Або ми йдемо на діалог, або й надалі працюємо з абстрактною міфологією

Як стверджує Матіос, про це він має намір доповісти генпрокурору Юрію Луценку.

"Я наполягаю, мені доручив генпрокурор, я завтра буду доповідати йому цю ситуацію. Я вважаю, що так не може бути, так не може продовжуватися", - розповів Матіос.

Як раніше повідомлялося, 13 жовтня в Будапешті пройшла акція "Самовизначення для Закарпаття". Її організатором виступила угорська ультраправа партія "Йоббік". МЗС України у зв'язку з цим направив Угорщини ноту протесту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...