Був старшиною кубрика: Порошенко розповів про свою кар'єру моряка

Порошенко закінчив КНУ ім. Шевченка за спеціальністю "міжнародні економічні відносини"

EPA

Президент України Петро Порошенко розповів, що після школи поступив до мореходки і був старшиною кубрика. Про це Порошенко заявив під час виступу в Херсонській державній морській академії, трансляцію виступу вів телеканал "112 Україна".

"Херсонська державна морська академія - один з провідних центрів морської освіти з дуже потужною навчально-тренувальною базою. Для мене це не порожній звук. Мало хто знає, що після закінчення школи я вступив у вищу мореходку. Навіть встиг стати старшиною кубрика, а потім одночасно прийшли документи, що я вступив до інституту Міжнародних відносин. Ця доля позбавила мене морської стежки", – зазначив Порошенко.

Відзначимо, в 1989 році Петро Порошенко з відмзнакою закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права КНУ ім. Шевченка за спеціальністю "міжнародні економічні відносини", продовжив навчання в аспірантурі. До 1992 навчався в аспірантурі та працював асистентом кафедри міжнародних економічних відносин Київського університету.

У 2002 році Порошенко захистив в Одеській юридичній академії кандидатську дисертацію на тему "Правове регулювання управління державними корпоративними правами в Україні". Володіє українською, російською, англійською та румунською (молдавською) мовами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів