Британський журналіст опублікував листування з Коломойським

Журналіст Олівер Керрол опублікував листування з Ігорем Коломойським, яка нібито підтверджує, що український бізнесмен погодився дати інтерв'ю

Український бізнесмен Ігор Коломойсикй Фото Макс Левин (Левый берег)

Британський журналіст Олівер Керрол опублікував у себе в Twitter скріншот листування з українським бізнесменом Ігорем Коломойським, нібито підтверджує, що Коломойський погодився дати інтерв'ю.

"Коломойський відмовився від інтерв'ю і його аргумент ґрунтується на передумові, що я не співробітник Politico. Моє перше смс йому тут", - написав Керрол.

З листування видно, що Керрол представився журналістом двох видань, що дало підстави Коломойському заявити, що він знає Керрола, як журналіста Independent.

Депутат Сергій Лещенко повідомив, що він знайомий з автором інтерв'ю і додав, що у Керрола є записи, які підтверджують правдивість цитат Коломойського. Через кілька годин після заяви Коломойського, журналіст Світлана Крюкова повідомила, що бізнесмен розповів їй, що все ж спілкувався з журналістом Олівером Кероллом. Однак, знає його як журналіста видання Independent.

Нагадаємо, видання Politico опублікувало інтерв'ю з Коломойським, взяте журналістом Кероллом. У тексті екс-губернатор нібито розповів про взаємини з іншими українськими бізнесменами, АП і топ-чиновниками. Зокрема, повідомив, що координує свої дії з іншим українським бізнесменом Рінатом Ахметовим. В інтерв'ю Коломойський вилаявся на адресу Юлії Тимошенко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів