Борислав Береза про виконання гімну в кулуарах ПАРЄ: Після цього російських пропагандистів не бачили

Раніше українські делегати в ПАРЄ заспівала гімн України перед російською журналісткою

Скриншот

Народний депутат України, делегат країни в ПАРЄ Борислав Береза заявив, що після виконання гімну України перед російською журналісткою, російських пропагандистів в ПАРЄ більше бачили. Про це Береза заявив у коментарі "112 Україна".

"Негативно реагують саме ті, хто не діють, або хтось дуже хоче бути на нашому місці, але не може або не знає, що треба робити. Українська делегація в ПАРЄ 4 роки отримує перемоги. Якщо хтось може зробити краще - нехай зробить. Але коли до нас після нашого співу підійшли британці, естонці, грузини, поляки, норвежці і сказали: "Very nice song, nice speech, you're strong men" (дуже гарна пісня, хороший спіч, ви сильні чоловіки) - мені було приємно чути. Більше того, я можу сказати, що саме після цього виконання, після того, як ми поспілкувалися, пані Скабєєва зібрала свої речі і пішла з ПАРЄ. Більше ані її, ані когось іншого з пропагандистів не бачили в ПАРЄ", – зазначив Береза.

Він додав, що українська делегація в ПАРЄ по-перше, отримала перемогу, а по-друге, "привчила російських пропагандистів, що вони мають звикнути до того, що українські депутати будуть робити все, що завгодно для України, а не звертати увагу на те, як це використовують російські пропагандистські канали".

Нагадаємо, 9 жовтня в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи делегати від України виконали гімн своєї країни для журналістки російського телеканалу Ольги Скабєєвої. Гімн, зокрема, співали Олексій Гончаренко, Володимир Ар'єв, Ірина Геращенко та Борислав Береза. Підспівували делегатам і українські журналісти.

Як повідомлялося, ПАРЄ не прийняли проект резолюції по скасування обмежень проти російської делегації. Його повернули в комітет. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів