Богомолець: У Держбюджеті на медицину виділять додатково майже 3 млрд грн

Ольга Богомолець Фото з відкритих джерел

У 2018 році з Державного бюджету України додатково виділять 2,889 млрд гривень на медицину, ще понад 5 млрд – на соціальну сферу. Про це повідомила народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець на своїй сторінці у Facebook.

"Щойно Комітет ВР з питань охорони здоров’я підтримав законопроект №8298 про внесення змін до Держбюджету, яким пропонується збільшити фінансування соціальної сфери та медицини шляхом додаткових надходжень, які у першому кварталі перевищили план зборів у бюджет на 8 мільярдів гривень", – розповіла політик.

Вона уточнила, на які саме заходи та програми спрямовуватимуться додаткові кошти.

"Зокрема, з цих коштів на медицину пропонується додатково спрямувати 2,889 млрд гривень, які будуть витрачені на лікування українців за кордоном, збільшення фінансування програми реабілітації хворих на ДЦП, реконструкцію і розширення Інституту раку, лікування хворих на онкологію, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, ниркову недостатність тощо", – зазначила парламентар.

Вона впевнена, що українці повинні отримувати якісні медичні послуги за ті податки, які вони сплачують державі.

"Якщо українці сплачують до державної казни більше, ніж заплановано, цілком логічно, що вони мають право на повернення цих коштів у вигляді якісних медичних послуг. Це – однозначна позиція і нашого Комітету, і моя особисто!" – резюмувала Ольга Богомолець.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів