BMW відкликає в Європі понад 300 тис. автомобілів з дизельним двигуном

Відзначається, що порушення в роботі модуля рециркуляції вихлопних газів може призвести до займання машин

FAZ

Німецький автовиробник BMW відкликає в Європі 323 тис. 700 автомобілів із дизельним двигуном для вивчення можливого дефекту модуля рециркуляції вихлопних газів і його подальшої заміни. Про це повідомляє німецьке видання Frankurter Allemeine Zeitung.

Тільки в Німеччині концерн відкликає понад 96 тис. автомобілів з дизельним двигуном.

За інформацією видання, у прес-службі BMW не уточнюють, у скільки обійдеться компанії відкликання такої кількості автомобілів.

"У Південній Кореї BMW унаслідок такої ж проблеми відкликав вже більше 100 000 автомобілів. Порушення роботи модуля рециркуляції відпрацьованих газів може призвести до займання", - йдеться в повідомленні.

Видавництво зазначає, через дефект у Південній Кореї тільки цього року зайнялося понад 30 автомобілів, переважно займаються машини марки седан 520d. Після цих випадків концерн добровільно відкликав у країні 106 тис. автомобілів з дизельним двигуном. У Південній Кореї проти концерну ведеться розслідування, а перші постраждалі вже подали заявки на компенсацію.

Концерн не повідомляє, чи були подібні займання і в Європі.

Нагадаємо, що у вересні 2015 р. почався дизельний скандал з іншим німецьким автовиробником - Volkswagen. Американська влада звинуватила Volkswagen в установці на свої дизельні машини спеціального програмного забезпечення, яке занижує показники викидів шкідливих речовин. Концерну загрожував штраф до 18 млрд дол. і кримінальні справи проти керівництва. Тоді керівництво концерну відкинуло всі звинувачення регулятора в США. Через скандал акції компанії впали, у відставку пішов глава концерну, а Volkswagen почав відгук автомобілів по всьому світу. В ЄС через дизельний скандал з Volkswagen запровадили нові правила, які посилили тести для дизельних автомобілів.

Прокуратура Брауншвейга (Німеччина, - ред.) з'ясувала, що концерн виробив 10,7 млн автомобілів, які занижували показники викидів в атмосферу. У червні поточного року німецький суд оштрафував Volkswagen на 1 млрд у рамках дизельного скандалу. Концерн погодився виплатити суму й апеляцію подавати не буде.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів