Близько 58% українців ніколи не намагалися захистити свої права, - омбудсмен

Серед опитаних українців лише 23% боролись за свої права у певний час. Серед усіх наявних засобів захисту вибрали пошук потрібних знайомств і звернення до родичів

Amnesty International

Близько 58% українців зазначили, що навіть при порушенні їхніх прав ніколи не намагалися ці права захистити. Такі дані соцопитування, яке було проведено за підтримки Програми розвитку ООН в Україні Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва за ініціативою уповноваженого з прав людини та ГО "Центр інформації про права людини", навела у своєму річному звіті про права людини омбудсмен Валерія Лутковська. Звіт опубліковано на сайті омбудсмена.

"Близько 58% українців вказали, що навіть при порушенні їхніх прав вони ніколи не намагались ці права захистити. Якщо ж говорити про тих, хто вирішив боротись за свої права, то значна частка опитаних (понад 23%) серед усіх наявних засобів захисту вибрала пошук потрібних знайомств і звернення до родичів", - зазначено у звіті.

Новини за темою: Amnesty International вимагає розслідувати напади на Марші за права жінок у чотирьох містах України

Валерія Лутковська зазначила, що такий показник, на превеликий жаль, створює суспільний попит на корупцію та вказує на наявність величезної проблеми – проблеми недовіри до судової гілки влади, яка існує сьогодні в Україні.

Зазначимо, що за результатами соцопитування українці вважають найважливішими свободу (80% опитаних) та безпеку (72% опитаних).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів