Близько 20 учасників акції пам'яті депортації кримських татар було затримано в Сімферополі

Затриманих розвезли по різних РВВС Сімферополя, їх допитували і робили дактилоскопію, у тому числі, стоп ніг, вилучали і перевіряли телефони, а також взяли зразки ДНК

newcoldwar.org

В окупованому Сімферополі затримали учасників акції "Запали вогник у своєму серці", що проходила до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Про це у Facebook повідомив журналіст Радіо Свобода Антон Наумлюк.

Новини за темою: ФСВП Росії відреагувала на інформацію про серію смертей у СІЗО Сімферополя

"В районі Ак-Мечеті затримано кілька десятків осіб, які брали участь у традиційної кримськотатарської акції "Запали вогник у своєму серці", - написав журналіст.

"Все почалося з того, що якийсь чоловік у цивільному став знімати на камеру. Його почали питати, навіщо він це робить. Він став провокувати людей, говорити, що ми перекрили дорогу. Всі кричали. А потім почалися затримання", - розповів один із затриманих.

Новини за темою: У СІЗО Сімферополя за тиждень 4 особи померли за загадкових обставин, серед них кримські татари, - правозахисники

Журналіст повідомив, що затриманих розвезли по різних РВВС Сімферополя, їх допитували і проводили дактилоскопію, в тому числі стоп ніг, вилучали і перевіряли телефони, а також взяли зразки ДНК.

За його даними, ніяких звинувачень затриманим не пред'являлося. Всього було затримано близько 20 осіб. Серед них були двоє неповнолітніх.

Згодом, близько 2:00 ночі, Наумлюк повідомив, що всіх затриманих відпустили, крім одного, якого звинувачують у "непокорі законним вимогам поліції".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів