Бюджет розвитку Дніпропетровської області відтепер доступний в онлайн-режимі, - Резніченко

Усі об'єкти, які будуються або реконструюються за рахунок обласного бюджету, нанесені на мапу

Бюджет розвитку Дніпропетровської області відтепер доступний в режимі онлайн. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Усі об'єкти, які будуються або реконструюються за рахунок обласного бюджету, нанесені на карту і розміщені на http://openbudget.dp.gov.ua.

Зараз їх майже 500. Об'єкти поділені за тематикою. Кожен з тем має своє позначення і фільтр. Натиснувши на карту, можна ознайомитися з інформацією про замовника будівництва, його вартість, дату початку і завершення робіт, розробника проекту, технагляду.

Інформація про доходи і видатки обласного бюджету є на сервісі "Відкритий бюджет", який розміщений на сайті ОДА. Для зручності всі дані у вигляді інфографіки. Ці сервіси дають жителям регіону можливість контролювати бюджетні витрати.

"Жителі регіону повинні знати, куди витрачаються бюджетні кошти. У минулому році всі дані про обласний бюджет ми виклали у відкритий доступ у вигляді наочної інфографіки та таблиць. У цьому році пішли ще далі. Взяли за основу відкриту платформу open budget і нанесли на карту всі об'єкти, які будує облдержадміністрація. Відтепер кожен житель регіону може побачити, куди витрачаються кошти обласного бюджету, який наповнюється за рахунок їхніх податків", - зазначив Валентин Резніченко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів