Директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяна Козаченко, архівне фото
Украинское фото

Більшість кандидатів на посаду директора Департаменту з питань люстрації Миньюста швидше за все раніше не виявляли активності в цій сфері. Про це заявила екс-директор Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко у коментарі каналу "112 Україна".

"Поки що відсутня інформація про цих людей, відомі тільки прізвища. Єдина людина, яка для мене відома - Олександра Чіковані. Вона головний спеціаліст у департаменті, вона кваліфікована і знає про інститут люстрації майже все. Про інших людей мені невідомо. Це говорить про те, що вони не залучалися до інституту люстрації, не проводили наукові роботи", - заявила Козаченко.

За її словами, коли перевіряли претендентів за загальними джерелами, більшість з них є безробітними і вони подавали документи на конкурс в НАБУ, НАЗК.

Новини за темою: У Нацполіції створили управління з питань протидії корупції та проведення люстрації

"Це означає, що вони шукають роботу. Якщо б вони десь відзначилися, були активістами, працювали над нормативними актами, їх прізвища були відомі", - заявила Козаченко.

Як повідомлялося, в грудні Міністерство юстиції оголосило проведення конкурсу на заміщення посади директора департаменту з питань люстрації.

На цей момент на посаду директора Департаменту з питань люстрації претендують 12 кандидатів.