Білоруські прикордонники назвали найкурйознішим за 2017 р. випадок з тещею-українкою у багажнику

Чоловік намагався провезти до України матір дружини під купою одягу в багажнику машини

теща в багажнику Прикордонкомітет Білорусі

Білоруські прикордонники зібрали відеозапис п'ятьох найбільш курйозних випадків, які сталися торік. На першому місці рейтингу спроба перевезти в багажнику тещу до України. Відповідне відео опублікував на YouTube Держприкордонкомітет Білорусі.

П'яте місце дісталося громадянину Латвії, який 30 жовтня у пункті пропуску "Григоровщина" намагався прорватися через кордон. При цьому чоловік збив шлагбаум і проїхав через засоби примусової зупинки, пошкодивши колеса.

Четверте місце в рейтингу посів житель Львова, який 9 грудня в пункті пропуску "Мокрани" раптово згадав, що йому терміново потрібно повернутися на українську територію. Чоловік розвернувся і без дозволу спробував вийти з пункту пропуску на українську сторону. На вимогу прикордонників зупинитися він спробував втекти і чинив опір, але його затримали.

На третьому місці спроба перекинути до Латвії у ніч на 6 липня контрабандні сигарети за допомогою дельтаплану. Свою базу контрабандисти обладнали на місці колишньої злітно-посадкової смуги для сільськогосподарської авіації. Там стояв їхній причіп-кемпінг. Трьох безробітних чоловіків було затримано.

Друге місце в рейтингу дісталося громадянину Естонії, який 13 грудня автостопом дістався до польського пункту пропуску "Бобрівники" зі Швеції, де відбував покарання за дрібне хуліганство.

Від польських прикордонників він дізнався, що перебуває в розшуку. Після цього чоловік вирішив втекти на білоруську територію, але все ж був затриманий.

Перше місце дісталося тещі-українці, яку 9 листопада спробували перевезти через кордон у багажнику чоловік і жінка – громадяни РФ.

Інцидент стався у пункті пропуску "Веселівка".

Чоловік намагався провезти до України матір дружини під купою одягу в багажнику машини. Справа в тому, що термін дії паспорта тещі, громадянки України, яка є матір'ю росіянки, закінчився ще в березні 2015 року. На сімейній нараді трійця вирішила нехитрим способом "проскочити" всі види контролю на кордоні, однак план провалився.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів