Бійня в Керчі: Понад 20 учнів переведуть до інших навчальних закладів

Навчальний процес у політехнічному коледжі Керчі відновився 23 жовтня

прес-служба МЧС РФ

Понад 20 сімей переведуть своїх дітей до інших навчальних закладів після бійні в політехнічному коледжі Керчі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив призначений Кремлем глава Криму Сергій Аксьонов.

"22 сім'ї виявили бажання перевести своїх дітей до інших навчальних закладів. Всім буде надана індивідуальна допомога, ніхто нікого примушувати не буде – йдемо назустріч кожному без винятку", – зазначив Аксьонов.

Нагадаємо, у середу, 17 жовтня, в Керченському політехнічному коледжі сталися вибух і стрілянина. Як виявилося, напад влаштував один зі студентів Владислав Росляков, який потім вкоротив собі віку.

В результаті нападу загинула 21 людина, постраждали близько 40. За фактом події було порушено кримінальну справу за статтею "Теракт", але пізніше його перекваліфікували на вбивство.

У Криму з 18 жовтня оголосили триденну жалобу, 19 жовтня в Керчі попрощалися із загиблими.

Українська прокуратура АР Крим також відкрила кримінальне провадження, попередня правова кваліфікація - теракт.

23 жовтня політехнічний коледж у Керчі відновив свою роботу. Заняття почалися о 8:30, а сам навчальний процес відбуватиметься в іншому корпусі коледжу. Також повідомляється, що в будівлі планується провести капітальний ремонт.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів