Балута розпорядився розпочати опалювальний сезон у Харківській області

Таке рішення Балута прийняв у зв'язку зі зниженням середньодобової температури

Media 73

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута розпорядився почати опалювальний сезон в області. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

"У зв'язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів і нижче ... дозволити розпочати опалювальний сезон у навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також у житлових будинках, в тому числі споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, з 20 жовтня 2014 р.", - йдеться в розпорядженні.

Новини за темою:

Губернатор доручив райдержадміністраціям вжити відповідних заходів, пов'язаних із початком опалювального сезону, а також рекомендує вжити аналогічних заходів виконавчим органам міських рад міст обласного значення.

Нагадаємо, 14 жовтня заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов запевнив, що опалювальний сезон в Україні розпочнеться 1 листопада, але при різкому зниженні температури може розпочатися раніше.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів