Бабченко заявив, що його вбивство міг замовити російський бізнесмен Пригожин

Журналіст вважає, що Пригожин замовив його вбивство через пости з критикою бізнесмена в соцмережах

Аркадій Бабченко на брифінгу СБУ 31 травня 2018 року Фото з відкритих джерел

Російський журналіст Аркадій Бабченко звинуватив російського бізнесмена Євгена Пригожина в замовленні свого "вбивства" в Києві. Про це Бабченко написав на своїй сторінці в Facebook.

Бабченко вважає, що Пригожин замовив його вбивство після постів з критикою бізнесмена в соціальних мережах.

"Я думаю, що саме цими своїми постами я переключив увагу на себе і саме через текст про приватну тортурну Пригожина, першою жертвою було обрано саме мене. Два в одному. І виконання державного замовлення на дестабілізацію обстановки в Україні, і особиста помста", - зазначив Бабченко.

Новини за темою: Організатор убивства Бабченка Герман у рамках співпраці зі слідством вказав на замовника

29 травня повідомлялося, що в Києві вбили Аркадія Бабченка. Його нібито застрелили на порозі власної квартири. Українська поліція висунула версію про те, що вбивство журналіста пов'язане з його професійною діяльністю. Також були заяви про російський слід. 

30 травня голова СБУ Василь Грицак оголосив, що смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка була інсценуванням, метою якого було розкриття спроби вбивства Бабченка, яке насправді готувалося.

Підозрюваний у цій справі був затриманий 30 травня після проведення Службою безпеки України інсценування смерті журналіста. Спочатку в спецслужбі ім'я затриманого не повідомляли, а умовно називали "громадянин Г.".

За інформацією відомства, з ним зв'язалися представники російських спецслужб і за грошову винагороду запропонували допомогти організувати "серію терористичних атак на території України", на що "громадянин Г." погодився і підшукав виконавця для першого такого злочину - вбивства Бабченка.

Так званий кілер відразу повідомив про майбутній замах на журналіста в правоохоронні органи. Зараз він проходить у справі як свідок.

31 травня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці Борису Герману, який підозрюється в організації терористичного акту, результатом якого повинно було стати вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка.

30 серпня Голосіївський районний суд Києва після укладення угоди зі слідством засудив Бориса Германа, обвинуваченого в організації спроби вбивства журналіста Аркадія Бабченка, до 4,5 років позбавлення волі. За словами глави Служби безпеки України Василя Грицака, Герман співпрацює зі слідством і дає свідчення, які в подальшому будуть перевірятися і документуватися.

Організатор вбивства журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман у рамках співпраці зі слідством вказав на замовника.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів