Фото з відкритих джерел

Після прийняття Європарламентом рішення про скасування віз для українців виник ажіотаж на оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Зокрема, перестала працювати сторінка, де можна стати в "електронну чергу" на сайті "Документ" https://pasport.org.ua/. Як пишуть на сайті, перевищено ліміт ресурсу.

Скріншот з сайту, 06.04.2017, 16:20
112.ua

Крім того, оформити закордонний паспорт можна в найближчому відділенні Державної міграційної служби незалежно від місця реєстрації. Для цього треба стати в електронну чергу на сайті ДМС. Донедавна можна було вибрати дату і час на два тижні вперед, однак на цю хвилину практично в усіх областях місця зайняті.

Так, станом на 16:25 записатися в електронну чергу для отримання паспорта можна тільки в одному відділенні Харківської обл.:

Скріншот з сайту, 06.04.2017, 16:20
112.ua

Зайнято місця в Києві та Київській обл., Дніпропетровській обл., Тернопільській обл., Львівській обл., Одеській обл. та Хмельницькій обл.

Як повідомлялося, Європейський парламент сьогодні, 6 квітня, проголосував за скасування віз для громадян України. Однак залишилося ще кілька етапів затвердження.