Азаров висловив надію на те, що Трамп у співпраці з РФ усуне українську владу

Екс-прем'єр-міністр України заявив про це на презентації написаної ним книги "Уроки Майдану" в Москві

Екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров, архівне фото "ТАСС"

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, який після перемоги Майдану втік до Росії, висловив надію, що нова адміністрація США в співпраці з РФ усуне нинішню, неприємну йому українську владу, передає "Російська служба BBC".

"У мене дуже велика надія на те, що нова американська адміністрація, зваживши багато "за" і "проти", реалістично проаналізувавши ситуацію на Україні, змінить цю політику і шукатиме компроміс з Російською Федерацією щодо врегулювання ситуації в Україні", - сказав Азаров на прес-конференції, присвяченій виходу його книги "Уроки Майдану" в Москві.

Першу свою книгу під назвою "Україна на роздоріжжі" Микола Азаров презентував рівно два роки тому і теж у Москві.

Нова книга складається з записів Азарова на його сторінці в Facebook, зроблених з кінця 2015 до кінця 2016 року, в яких він критикує політику нинішніх керівників України, а також згадує дні Евромайдана, йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що за логікою Азарова, нинішнє керівництво України не приймає самостійних рішень - це за нього роблять США.

Нагадаємо, Микола Азаров оголошений в розшук за скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України ("перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки"). Також ГПУ може повідомити Азарову про підозру у держзраді.

Новини за темою: Трамп обіцяє розібратися, що відбувається на Сході України

Джерело: BBC Россия

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів