Автономізація медзакладів, медстрахування та обсяг меддопомоги: Педаченко розповів про три закони, що необхідні для успіху медреформи

Ухвалення трьох законів буде позитивним кроком і для керівників медзакладів, і для самих пацієнтів, вважає він

112.ua

Академік Національної академії медичних наук України Євген Педаченко в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів про три закони, яких не вистачає в Україні для успіху медичної реформи.

"Питання передусім лежить у законодавчій базі. Нам конче потрібні зараз три закони. Перший – закон про автономізацію медзакладів, другий – про медичне страхування, і третій – закон про гарантований обсяг надання медичної допомоги", - сказав він.

"Це буде краще для всіх, як для керівників закладів, так і для наших хворих", - додав він.

Нагадаємо, саме Євген Педаченко був обраний прямим голосуванням глядачів до команди партії "За життя" для реалізації медреформи.

Євген Педаченко - визнаний у світі фахівець-нейрохірург, один із засновників сучасної мініінвазивної нейрохірургії, розробник напряму амбулаторної нейрохірургії (пункційних та ендоскопічних втручань). Неодноразово проводив показові операції в країнах Європи, Північної Африки, Близького Сходу та Перської Затоки. Лектор з новітніх хірургічних технологій у галузі нейрохірургії (Австрія, Індонезія, Іран, Іспанія, Італія, Німеччина, Південна Корея, Росія, Сінгапур, США, Швейцарія, Японія та ін.).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів