Автомайдан заявляє, що не має відношення до блокування військового параду

Раніше повідомлялося, що у столиці їздять колони автомобілів, які за допомогою гучномовців закликають пікетувати проведення параду

112.ua

Автомайдан заявляє, що не має відношення до блокування військового параду, який пройде в столиці на День Незалежності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський діяч, лідер Автомайдану Сергій Коба.

"Автомайдан ніякого відношення до того, що вчора було блокування параду, не має. Офіційний Автомайдан. Є в Україні кілька Автомайданів, які під прикриттям бренду "Автомадан" роблять ті чи інші справи. Можна і так сказати: самозванці. Намагаються привернути до себе якісь фінансові потоки, намагаються лобіювати свої власні інтереси або інтереси тих політиків, які намагаються купити Автомайдан через цих людей", - заявив Коба.

Нагадаємо, вчора вночі у Києві проходила репетиція військового параду до Дня Незалежності. Очевидці повідомляли, що під час репетиції по столиці їздили колони машин і через гучномовці закликали людей бойкотувати військовий парад, заявляючи, що "парад не можна проводити на кістках". Крім того, подібні колонні їздили по Києву і не під час проведення параду. Місцеві жителі повідомляють, що автомобілі їздили під українськими прапорами і прапорами "Правого сектора".

Новини за темою:

Зазначимо, вдень 20 серпня близько 30 представників Майдану зібралися під стінами Адміністрації президента України з вимогою не проводити військовий парад на День незалежності.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів