Аваков запевняє, що дорожня патрульна поліція з'явиться найближчим часом

"Щойно завеземо закуплені Mitsubishi, одразу запустимо в дію цей проект", – пояснив міністр

Глава МВС Арсен Аваков Корреспондент

Дорожня патрульна поліція обов'язково з'явиться найближчим часом. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Дорожня патрульна поліція обов'язково буде найближчим часом. Ми готуємося. Щойно завеземо закуплені Mitsubishi, одразу запустимо в дію цей проект", – зазначив Аваков.

Говорячи про запровадження системи автофіксації порушень ПДР, міністр заявив: "Ви повинні зрозуміти, що це вимагає мільярдних інвестицій. На заході це питання вирішується так: віддається на аутсорсинг, компанія вкладає мільярди, а потім каже "ОК, 20% ми будемо отримувати від штрафів". Я думаю, що це не дуже нам підходить".

"Тому вважаю, що за системою оснащення всіх трас країни фото- і відеофіксацією - не міст, а саме трас - ми отримаємо консультацію якогось міжнародного інституту про залучення коштів", – сказав Аваков.

Новини за темою: Реформа МВС: Що змінилося в дорожньому блоці

Міністр навів приклад: "Наприклад, я оголошу конкурс за посередництва світового банку або одного з інвестиційних банків "великої трійки", і ми приймемо рішення. Думаю, що зараз це не найважливіший момент. Хоча б тому, що, за нашими експериментами з уже встановленими камерами, кількість порушень настільки неймовірна, що я не впевнений, що український громадянин розуміє, що його чекає".

Нагадаємо, восени 2016 р. стартував перший етап формування дорожньої патрульної поліції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів