Аваков: Закон про Національну поліцію буде ухвалено до березня, щоб до літа ми мали перших поліцейських

За словами глави МВС, суть майбутнього закону про Національну поліцію розписана на 60-ти сторінках "Стратегії розвитку органів внутрішніх справ"

Reuters
Закон про Національну поліцію буде ухвалено до березня, щоб до літа в Україні з'явилися перші поліцейські. Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив в інтерв'ю виданню "Публічні люди".

"Що стосується закону про Національну поліцію, то я ставлю оптимістичні терміни: закон до березня буде прийнятий, з тим щоб до літа ми мали вже перших поліцейських", - сказав він.

За словами глави МВС, суть майбутнього закону про Національну поліцію розписана на 60-ти сторінках тексту "Стратегії розвитку органів внутрішніх справ".

"У законопроекті ви нічого нового для себе не знайдете, туди увійдуть усі основні постулати. Більше того, ми приймемо два закони: це буде закон про органи внутрішніх справ і закон про Національну поліцію. І на місцях не буде більше УВС області, на місцях буде поліцейський офіс. Інша справа, що з ним так чи інакше інтегровані також інші поліцейські служби, і ці зв'язки треба продумати і вибудувати. У законі також обов'язково будуть прописані вимоги до поліцейських, мотивація, соціальний пакет... Ми хочемо, щоб мотивація була, як на Заході, щоб поліцейський не думав, що йому треба заробити на старість і тому брав хабарі, а тримався за свою роботу, будучи впевненим у своєму майбутньому", - додав Аваков.

Також міністр зазначив, що закон про Національну поліцію повинен застосовуватися одночасно з реформою прокуратури та юстиції в цілому, а в цьому є "купа невирішених питань".

"Є ще питання, які доведеться вирішувати "по ходу". І вони аж ніяк не дрібні. Закон про Національну поліцію, реформа МВС, повинні проходити одночасно з реформою прокуратури та юстиції в цілому. Тут у нас купа невирішених питань", - зазначив він.

Новини за темою:

Нагадаємо, раніше в МВС прогнозували, що законопроект про Національну поліцію буде готовий до кінця лютого.

Джерело: Публичные люди

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів