Без ЗСУ: Аваков прогнозує проведення поліцейської операції для деокупації Донбасу найближчим часом

Міністр внутрішніх справ сподівається, що така операція буде проведена силами поліції, без застосування Збройних сил

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прогнозує проведення поліцейської операції для деокупації Донбасу без залучення військовиків найближчим часом. Про це він сказав у ході круглого столу в Києві, передають "Українські Новини".

"Найближчим часом ми маємо надію та шанси, що Путін поступиться під цим міжнародним тиском, і ми повернемо свої окуповані території... Швидше за все, це буде поліцейська операція без застосування Збройних сил", - сказав Аваков.

Міністр упевнений, що для такої операції не треба буде залучати 40 тис. миротворців ООН, а достатньо буде 2 тис. правоохоронців.

Аваков зазначив, що звільнення Донбасу має відбуватися поступово - шляхом встановлення української влади і проведення виборів послідовно в кожному звільненому населеному пункті.

Міністр також повідомив, що, згідно з проведеним опитуванням, близько 60% жителів Донбасу хочуть повернутися до мирного життя в складі України, 20% - хочуть до складу Росії і 20% - бояться наступу українських військ.

Нагадаємо, раніше голова МВС представив свій план реінтеграції Донбасу. Він висловив думку, що провести деокупацію відразу на всій території неможливо, тому варто реінтегрувати райони окремо.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...