Без ЗСУ: Аваков прогнозує проведення поліцейської операції для деокупації Донбасу найближчим часом

Міністр внутрішніх справ сподівається, що така операція буде проведена силами поліції, без застосування Збройних сил

Пресс-служба Кабмина

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прогнозує проведення поліцейської операції для деокупації Донбасу без залучення військовиків найближчим часом. Про це він сказав у ході круглого столу в Києві, передають "Українські Новини".

"Найближчим часом ми маємо надію та шанси, що Путін поступиться під цим міжнародним тиском, і ми повернемо свої окуповані території... Швидше за все, це буде поліцейська операція без застосування Збройних сил", - сказав Аваков.

Міністр упевнений, що для такої операції не треба буде залучати 40 тис. миротворців ООН, а достатньо буде 2 тис. правоохоронців.

Аваков зазначив, що звільнення Донбасу має відбуватися поступово - шляхом встановлення української влади і проведення виборів послідовно в кожному звільненому населеному пункті.

Міністр також повідомив, що, згідно з проведеним опитуванням, близько 60% жителів Донбасу хочуть повернутися до мирного життя в складі України, 20% - хочуть до складу Росії і 20% - бояться наступу українських військ.

Нагадаємо, раніше голова МВС представив свій план реінтеграції Донбасу. Він висловив думку, що провести деокупацію відразу на всій території неможливо, тому варто реінтегрувати райони окремо.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів