Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Фото з архіву.
З відкритих джерел

Міграційна служба до кінця нинішнього року видасть ще близько 1,5 млн біометричних паспортів. Про це заявив міністр МВС Арсен Аваков під час брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".

Міграційна служба зараз дуже добре готує документи, з величезним темпом. Ми вкладаємося поки в строки: 2-3 дні, 10 днів. Але зараз кожен із вас для реалізації безвізу повинен мати біометричний паспорт, поміняти старий, і, звичайно, ми припускаємо, що буде деяка черга. Також рекомендую поміняти паспорт-книжечку на внутрішню ID-карту, як я це зробив. Тоді за цією картою можна подорожувати навіть без закордонного паспорта, наприклад, до Туреччини, і таку угоду ми вже підписали, найімовірніше, до Білорусі найближчим часом і ряду інших країн. Технічно ми готові. У нас до кінця року буде нарощуватися потужність постійно. Я думаю, ще 1,5 млн паспортів ми зможемо видати до кінця року", - розповів Аваков.

Новини за темою: Порошенко подякував Таяні за рішення Європарламенту щодо безвізу для України

Нагадаємо, Європарламент 6 квітня проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС.

За це рішення проголосував 521 європарламентар. Проти – 75, 36 утрималися. Під час голосування сталася плутанина - не всі відразу зрозуміли, є безвіз в України чи ні. Спочатку депутати голосували за поправку проти безвізу, яку внесли кілька парламентарів від Німеччини, Франції і Великої Британії. Депутати її не підтримали.

Тепер 26 квітня це рішення мають затвердити посли ЄС.

Новини за темою: Не просто символ: Чому безвізовий режим з ЄС є дуже важливим для України