Артем Ситник розкритикував повільні темпи роботи НАЗК

За словами Ситника, роз'яснення НАЗК не потрібні для розслідувань

"Фокус"

Національне атикорупційне бюро скерувало 39 запитів до НАЗК для проведення повної перевірки е-декларацій, але отримали лише 8 відповідей. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник під час презентації звіту про роботу Антикорупційного бюро у першому півріччі 2018 року, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Ми ці роз'яснення не чекаємо (від НАЗК, - ред.), і наша позиція полягає в тому, що ці роз'яснення не потрібні для того, щоб проводити розслідування. Із 39 запитів, які ми скерували до НАЗК для проведення повної перевірки, це приклад, відповіді отримали всього на 8 запитів. З такими темпами роботи прив'язуватися до думки НАЗК по розслідуванню справ цієї категорії ми не будемо. Тут я одностайний з колективом детективів, що це роз'яснення не має ніякої юридичної сили, і ми будемо виходити виключно з зібраних доказів", - заявив Ситник.

Новини за темою: НАЗК має намір конфіскувати через суд 526,7 тис. грн внесків на рахунки "Самопомочі"

Ситник відзначив, що зараз всього у провадженні НАБУ 72 кримінальні справи щодо е-декларацій, загальна сума незадекларованих доходів, яка встановлена по цим справам, становить 769 млн грн.

В основному це народні депутати і судді. За словами Ситника, перші справи по цій категорії пішли до суду. 

Новини за темою: НАЗК перевірило декларацію Порошенка

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів