Арсеній Яценюк: "Переломний момент" - це фільм про реальних героїв і правду про Україну

Яценюк підкреслив, що фільм важливий, оскільки говорить правду для всього світу про події в Україні після російської агресії

Арсеній Яценюк на українській прем'єрі фільму "Переломний момент: Війна за демократію в Україні" "Народный фронт"

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк взяв участь в українській прем'єрі американо-українського документального фільму "Переломний момент: Війна за демократію в Україні". Він підкреслив, що фільм важливий, оскільки говорить правду для всього світу про події в Україні після російської агресії.

"Це витвір мистецтва, що відображає волю і дух українського народу. Цей фільм важливий, тому що він говорить правду для всього світу - правду про Майдан, про незаконну анексію Криму Російською Федерацією, правду про російське захоплення Донецька та Луганська і правду про Україну, яка бореться за свою незалежність. А правда - це той продукт, який ніколи не псується, і той продукт, який потрібен у світі", - заявив Яценюк.

Також він висловив подяку реальним людям у фільмі, які борються своєю відданістю за незалежність України.

"Цей фільм є відповіддю у тому числі на ту брехню, яку поширює Росія і наші вороги", - зазначив Арсеній Яценюк.

Співрежисером фільму виступили володар трьох "Оскарів" Марк Джонатан Гарріс і українець Олесь Санін.

"Основне досягнення цього фільму - це справжні люди. І те, як вони показані в цьому фільмі, заслуговує четвертого "Оскара" для Марка Джонатана Гарріса", - сказав Арсеній Яценюк.

До прем'єрного показу в Україні фільм "Переломний момент" вже взяв участь в одному з найповажніших фестивалів документального кіно Hot Springs Documentary Film Festival у США в жовтні 2016 року, у тому ж році отримав визнання як кращий документальний фільм на кінофестивалі EtCultura (штат Флорида, США), а нещодавно став учасником Міжнародного кінофестивалю в Санта-Барбарі (Santa Barbara International Film Festival).

За час роботи над фільмом було записано 86 інтерв'ю з учасниками подій на Майдані і сході України та знято майже 600 годин робочого кіноматеріалу. Телевізійна прем'єра фільму запланована до виходу в ефір провідних каналів України 20 лютого 2017 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів