Арешонков: Подання щодо Дейдея, Лозового та Бобова можуть передати ВР вже наступного тижня

Подання передадуть до ВР у тому разі, якщо доказова база буде якісною

Подання щодо нардепів Євгена Дейдея, Андрія Лозового та Геннадія Бобова можуть передати на розгляд Верховній Раді вже наступного тижня. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив Володимир Арешонков, заступник голови Регламентного комітету ВР.

"Я вітаю практичні кроки, які мають результат напрацювань спільно ГПУ і наших антикорупційних органів стосовно перевірки е-декларацій, статків, незаконного збагачення, несплати податків народними депутатами… Я абсолютно переконаний, що ми отримаємо ці матеріали у понеділок, тому що було озвучено, що вони готові і нам їх передадуть. Далі за процедурою на наступному тижні Регламентний комітет їх розгляне. Якщо подання буде відповідати тим вимогам, які існують, для цього у поданні мають бути вказані підстави для зняття недоторканності, доказова база. Як правило, матеріали, які до нас вже надходили, були більш якісні", - прокоментував заступник голови Регламентного комітету ВР.

Новини за темою: Дейдей прокоментував заяву Луценка про подання на зняття з нього недоторканності

"Якщо буде хоча б мінімум для того, щоб ознайомитися з матеріалами, ми готові будемо у середу розглянути. Після цього ми дуже швидко робимо проект постанови, передаємо голові ВР і воно може бути внесено до сесійної зали. Теоретично, якщо з доказовою базу там усе нормально, то все може бути зроблено протягом наступного тижня", - додав Арешонков.

Новини за темою: Нардеп Лозовий назвав подання на зняття з нього недоторканності "помстою" і "залякуванням" з боку ГПУ

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в ході спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ до Верховної Ради України підготовлено подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим. 1 КК України), Євгенія Дейдея (ст. 368 прим. 2 КК України) та Андрія Лозового (ст. 212, 368 прим. 2 КК України).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...