Апеляційний суд залишив у силі вирок до 10 років в'язниці росіянину Агєєву

Зазначимо, що Агєєв знаходиться в списку з 23 росіян, яких українська сторона готова обміняти на громадян України, заарештованих і засуджених в РФ

Затриманий на Донбасі військовослужбовець РФ Віктор Агєєв тсн

Апеляційний суд Луганської області залишив у силі вирок до 10 років в'язниці росіянину Віктору Агеєву. Про це заявив його адвокат Віктор Чевгуз, передають «Українські новини».

"Вчора суд розглянув апеляцію і залишив у чинності вирок першої інстанції з тією ж кваліфікацією, з тим же тюремним терміном", - повідомив Чевгуз.

Таким чином, вирок росіянину вступив в силу.

Чевгуз зазначив, що Агєєв знаходиться в списку з 23 росіян, яких українська сторона готова обміняти на громадян України, заарештованих і засуджених в Росії.

Новини за темою: Україна в ТКГ заявила про готовність обміняти 23 росіян на своїх політв'язнів у РФ

За словами адвоката, затримка в цьому питанні тільки за російською стороною.

Нагадуємо, що Віктора Агєєва було затримано під час ліквідації ДРГ бойовиків неподалік від Жолобка в Луганській області і він перебуває в СІЗО з 29 червня 2017 року. Він стверджує, що є військовиком-контрактником збройних сил РФ. Його мати також надавала фотографію наказу про присвоєння йому звання єфрейтора від травня 2016 року. У міноборони РФ своєю чергою заявили, що в травні 2016 року Агєєв звільнився в запас і службу за контрактом не проходив.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...