Активісти переконані у своїй перемозі в суді проти АТБ у справі про "російський Харків"

Активіст Станіслав Федорчук і АТОшник Павло Помисов-Несміянов, на яких подала до суду торгова мережа АТБ за поширення в соцмережі історії про конфлікт з касиром в одному із супермаркетів Харкова, готують заперечення на позов, пише "Оглядач".

"Поки консультуюся з адвокатами, готуємо заперечення", – розповів активіст Станіслав Федорчук.

За його словами, він і Помисов-Несміянов будуть у суді обов'язково, але з позиції адвокатів позовну заяву не коментують, щоб не давати протилежній стороні жодної інформації.

"Але сумнівів у результаті суду в нас немає", – говорить активіст.

На уточнювальне запитання, чи вважають відповідачі, що виграє саме торгова мережа АТБ, вони відповіли: "Ні, такий варіант є фантастичним".

Як раніше повідомлялося, АТБ звинувачує автора посту і безпосереднього учасника конфлікту в поширенні неправдивої інформації та вимагає від Федорчука і Помисова-Несміянова "спростувати вигадану інформацію" та відшкодувати моральну шкоду в розмірі 50 тис. грн (по 25 тис. з кожного).

У листопаді 2017 року Федорчук написав у своєму Facebook про конфлікт між демобілізованим бійцем АТО і касиром супермаркету АТБ. Касир не просто відмовилася обслужити воїна АТО українською мовою і назвала Харків російським, а й порадила покупцеві поїхати "до Львова до бандер".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів