Активістка Ольга Павленко виїхала з Криму через тиск ФСБ

Раніше, після вона заявляла про психологічний тиск з боку ФСБ і телефонні дзвінки з невідомих номерів протягом декількох місяців

Ольга Павленко Антон Наумлюк

Активістка Українського культурного центру Ольга Павленко виїхала з окупованого Криму на материкову частину України. 2 вересня жінка перетнула адмінкордон з півостровом на ПП "Каланчак" та поїхала до Херсона, де планує оселитися. Про це повідомляє "Громадське радіо".

Раніше вона заявляла про психологічний тиск з боку ФСБ і телефонні дзвінки з невідомих номерів протягом декількох місяців.

Нагадаємо, 29 серпня співробітники ФСБ провели обшук у будинку Ольги Павленко в окупованому Сімферополі. Як передає радіо, вранці того дня вони постукали в двері  її квартири, представилися співробітниками ЖКГ і сказали, що жінка заливає сусідів знизу. Після того, як Ольга відкрила їм двері, вони пред’явили їй постанову на обшук, дочекалися адвоката та провели обшук в квартирі.

Співробітники ФСБ здійснювали обшук за рішенням так званого Київського районного суду Сімферополя. Відповідно до постанови, певна група людей якимось чином загрожує кримським суддям, які судять активістів в Криму. Також, за версією слідчого, є припущення, що ця група і сама Ольга Павленко має зв’язки з "Правим сектором".

Після обшуку у активістки вилучили телефон, флешки та зошити. Її викликали до Слідчого комітету в окупованому Криму для надання свідчень. Після цього Ольга вирішила покинути окупований півострів, інформує ЗМІ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів