Акції до 9 Травня в Україні: Всіх затриманих відпустили

Щодо декількох осіб склали протоколи про адміністративні порушення

"РИА Новости"

Всіх затриманих під час масових акцій до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відпустили. Про це в коментарі "РБК-Україна" повідомив директор відділу комунікації Міністерства внутрішніх справ України (МВС) Артем Шевченко.

За інформацією Шевченка, поліція до кінця дня буде чергувати в посиленому режимі.

Голова столичної поліції Андрій Крищенко на брифінгу в Києві зазначав, що станом на 13:00 у відділенні поліції знаходився один затриманий, у якого в рюкзаку київські поліцейські виявили газовий балончик. За інформацією Крищенка, всього в Києві на масових заходах до 9 Травня правоохоронці затримали 6 осіб.

Раніше перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий повідомив, що в Україні на акціях, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, щодо десяти осіб було складено адмінпротоколи за ст. 173-3 КУпАП (виготовлення та пропаганда георгіївської стрічки).

"Також до органів поліції доставлено 14 осіб за правопорушення, пов'язані з використанням забороненої комуністичної тоталітарної символіки", – зазначав Яровий.

Сьогодні, 9 травня, в Україні відбувається багато масових акцій, пов'язаних з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За даними поліції, по всій країні заплановано проведення близько 1,5 тис. заходів, в яких, згідно з поданими заявками, візьмуть участь близько 390 тис. громадян. За порядком по всій країні 9 травня будуть стежити понад 20,5 тис. поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.

Зазначалося, що в Києві у марші "Безсмертний полк" взяли участь близько 2 тис. осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів