Ахметов піднявся на 111 позицій в рейтингу найбагатших людей світу

При цьому Ахметов є єдиним українцем, який потрапив до рейтину 500 найбагатших людей світу

Фото з відкритих джерел

Український мільярдер Рінат Ахметов піднявся на 111 позицій в рейтингу найбагатших людей світу. Відповідний рейтинг топ-500 найбагатших людей 5 червня опублікував Bloomberg.

Згідно з інформацією, статки Ахметова зросли з 2017 року на 1,3 млрд доларів, що дозволило йому зайняти 282 місце в рейтингу. На сьогоднішній день статки Ахметова оцінюють в 6,01 млрд доларів.

Також повідомляється, що Ахметов є єдиним українцем, який потрапив до рейтингу 500 найбагатших людей світу.

Bloomberg

Лідерами рейтингу стали Джеф Безос з капіталом у 138 млрд доларів, на другому місці розмістився Білл Гейтс із заробленими 93,8 млрд доларів, а на третьому місці Уоррен Баффет, статки якого оцінюють у 82,5 млрд доларів. Засновник Facebook Марк Цукерберг зайняв четверте місце в оновленому рейтингу, його статки оцінюються в 78,7 млрд доларів.

Нагадаємо, що раніше Ахметов займав 393 місце в рейтингу Bloomberg топ-500 найбагатших людей світу. Крім того, Bloomberg підрахував, що грошей Ахметова вистачить Україні на 36 днів.

Рінат Ахметов – український бізнесмен, найбагатша людина України, президент футбольного клубу "Шахтар", власник компанії System Capital Management, засновник благодійного фонду "Розвиток України".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів