Аеропорт у Гостомелі потрібно перетворити на базу для лоукостів, включаючи Ryanair, - Гройсман

Також прем'єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту "Гостомель" з визначенням вартості всіх необхідних робіт

BBC

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловився за розвиток аеропорту "Гостомель", який сьогодні виконує функцію бази для літаків ДП "Антонов" і авіакомпанії "Авіалінії Антонова", і перетворення його на базовий аеропорт для лоукостів, у тому числі ірландського Ryanair. Про це він заявив у ході спеціальної наради з питань розвитку авіасполучення і ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Шлях залучення авіакомпаній тільки в найбільший в Україні міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київ) є зрозумілим. Але крім "Борисполя" столиця, наприклад, має ще два аеропорти - "Київ" (Жуляни) та Гостомель. І розвивати ці авіагавані також необхідно", - сказав Гройсман.

Прем'єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту "Гостомель" з визначенням вартості всіх необхідних робіт.

Зазначимо, що за підсумками наради її учасники вирішили продовжити політику активного залучення лоукостів в Україні - і не однієї компанії, а декількох, пропрацювати як тимчасове рішення надання умов для лоукостів в аеропортах "Бориспіль" або "Київ" терміном на один рік, а за цей час перетворити аеропорт "Гостомель" на аеропорт для лоукост-перевізників. Крім того, умовою залучення лоукостів має стати входження перевізників у регіональні аеропорти України.

Нагадаємо, раніше Міжнародний аеропорт "Львів" у ході переговорів з авіакомпанією Ryanair відхилив кілька її вимог, але тим не менше уклав контракт. 

Зазначимо, що аеропорт "Львів" дуже довго проводив переговори з Ryanair, понад півроку, процес був надзвичайно складним, але після довгих переконань і погоджень авіакомпанія прийняла його умови.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...