Аеропорт "Львів" тимчасово призупиняв надання послуг YanAir через заборгованість

Сьогодні авіаперевізник частково погасив заборгованість, і надання послуг аеропортом було відновлено

Фото з відкритих джерел

Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького сьогодні, 10 липня, тимчасово призупиняв надання послуг авіакомпанії YanAir через заборгованість. Про це повідомляє прес-служба аеропорту у Facebook.

"Через чергове невиконання авіаперевізником YanAir фінансових зобов'язань перед Міжнародним аеропортом "Львів" імені Данила Галицького 10.07.2018 р. ДП "МА "Львів" ім. Данила Галицького" було прийнято рішення тимчасово призупинити надання послуг авіакомпанії YanAir з обслуговування рейсів до відновлення фінансової дисципліни", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: В аеропорту "Львів" затримуються чотири рейси авіакомпанії SkyUp

Відзначається, що аеропорт неодноразово попереджав авіаперевізника про призупинення надання послуг з обслуговування у випадку невиконання фінансових зобов'язань, передбачених договором.

Тим часом прес-служба аеропорту повідомляє, що сьогодні авіаперевізник частково погасив заборгованість і надання послуг аеропортом було відновлено.

Адміністрація аеропорту сподівається, що перевізник найближчим часом погасить заборгованість перед аеропортом та сприятиме подальшому спільному співробітництву і партнерським відносинам.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів