Адвокатура стає заручником Генпрокуратури, - Просянюк

За допомогою кримінальних проваджень захисників витісняють з справи

Адвокатура стає заручником Генеральної прокуратури, і такими інструментами як кримінальне провадження правозахисників витісняють зі справи. Таку думку в коментарі телеканалу "112 Україна" висловила адвокат Ольга Просянюк.

Вона повідомила, що сьогодні на комітетах розглядалася заява Мустафи Найєма про те, що сама адвокат і її колега Олександр Горошинський перешкоджають здійсненню адвокатської діяльності госадвокатом Іваном Ангеліним.

"В результаті за те, що ми скаржилися в органи адвокатського самоврядування і діяли в рамках закону, ми стали заручниками цієї ситуації, і руками, на нашу думку, Мустафи Найєма, створився той механізм, коли проти нас же і були порушені кримінальні провадження, звинувачуючи нас у тому, що ми займаємося бандитизмом, що ми займаємося перешкодою здійснення нашому колезі адвокатської діяльністі", - розповіла вона, зазначивши, що на засіданні кожна сторона змогла висловити свої аргументи.

"Жодного доказу твердженням, які вказані в його депутатських зверненнях, не було надано, а тому відповідно комітет прийняв таке рішення. Я дуже вдячна всім колегам, хто сьогодні підтримує нас, тому що адвокатура стає заручниками безпосередньо в руках Генеральної прокуратури і саме такими інструментами, як кримінальне провадження, нас намагаються усунути з процесу", - переконана вона.

Нагадаємо, Найєм опублікував дані, що адвокати Горошинський та Просянюк чинять тиск на наданого державою адвоката Ангеліна, перешкоджаючи здійсненню ним адвокатської діяльності. Також він звернувся з цим питанням до Генеральної прокуратури, яка за даним фактом звернення відкрила кримінальне провадження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...